image

INFORMACE O KLANU -LCP-

Základní informace a směrování.

Nějaké to info o klanu -LCP-

Klan -LCP- by založen hráčem nalkirk 02.09.2014.
Předchozí působení hráče nalkirk bylo v klanu RFX kde působil jako zástuce klanu a půl roku v podstatě klan vedl, kdy byl velitel klanu mimo.
Nalkirk není žádný skiller, ale má organizační schopnosti a dokáže vyjít z každým rozumným člověkěm. Je sice tvrdohlavý, ale pokud jsou argumenty rozumné, dokáže je přijmout a pracovat s nima. Vždy pro něho bude prioritou klan jako celek a motto které klan -LCP- má jen vyjadřuje postoj klanu.
Klan pomohli vybudovat hráči, který jsou v klanu dodnes i když už nejsou tak aktivní. Ale jejich přínos pro klan je tak veliký, že mají status "čestný člen".
Status čestného člena nelze získat aktivitou a tento status je čistě srdeční záležitost :)

Klan -LCP- si dovoluje občas použít slovo FREE, ale ne v kontextu hry jako takové, ale v kontextu aktivity hráčů.
Vždy se snažíme aby to hráči nemuseli hrotit a pokud se určité období věnují jiné aktivitě, jsme to ochotni akceptovat a nebo nabídnout dočasny přestup do druhé, odpočinkové divize.
To, že jsme tolerantní k aktivitě ale neznamená, že tolerujeme totální klanovou neaktivitu, a tím je myšleno, že hráč sice hraje public, ale na klanové aktivity nechodí a vyhýbá se jim.
Hráče, který se úmyslně vyhýbají v klanu nechceme.
Hráče který mají problém ze základníma pravidlama klanu, nechceme.
Agresivní hráče z permanentně vulgárním a toxickým chováním, v klanu nechceme.
Dokážeme pracovat z obrovským spektrem chování hráčů, ale taky máme své mantinely.

Klan (pokud je to možné), jezdí každý den klanové aktivity (dále jen KA), ať už se jedná o OFE nebo SH. Pokud je zájem ze strany hráčů a zajímavá GM, tak se jedou i CW.
Kampaní se učastníme, ale máme vyvinutý speciálni odzkoušený systém, který funguje a vedeni klanu dokáže perfektně zvládnout krizové situace spojené z kampaní.
Máme motivační ohodnocení jak formou hodností, tak formou goldů a nebo i pověšením na klanový web.
Máme hráče, který jsou ochotni jakkoli pomoct. Stačí za nima přijít a říct si o pomoc.
Klan -LCP- má danou klanovou hierarchii a každý ma v klanu svoje místo. Funkcnionáři klanu jsou ti kdykoli k dispozici a veškeré novinky, problémy, nebo další směrování klanu se řeší v neděli na "Diskuzích z velením".

Snažíme se z hráči maximálně komunikovat a tvořit soudržnou a přátelskou komunitu. Víme, že je to hodně těžké, ale pokud je komunikace, vůle a chuť. lze mít pohodový klan, který má i výsledky.
I když se snažíme být nad věcí, máme určitá pravidla, které striktně vyžadujeme dodržovat jako např:
- jsem ve hře = jsem na TS
- neurážím a neponižuji spoluhráče
- jsem ve hře - účastním se KA
- vyplnit docházku
Tyto pravidla jsou pro náš klan důležité a vyžadujeme jejich dodržování.

Každý rok se koná celoklanový sraz, kde se setkáváme celé rodiny a užíváme si soutěže, zábavu, grilování a večerní popíjení u táboráku.
Snažíme se dělat klanové soutěže ne jen pro ceny ale taky pro zábavu.
Děláme akce i pro CZ/SK komunitu a první ročník WOTLYMPIÁDY je hlavně zákležitost klanu -LCP-, jelikož vedeni klanu tomu věnovalo max. času na úkor vlastních hráčů, který to chápou a ví, že propagace klanu touto formou je to nejlepší pro klan.
I nadále chceme v klanu pohodu jak jen to půjde a přitom se držet nějakých pravidel aby v klanu nezavládl chaos a bezvládí.

Možná se ptáš, proč právě k nám. Na to je těžká odpověď, protože každý hráč očekává od klanu něco jiného.
Můžeme ti nabídnout nejlepší technickou podporu a vlastní kompletní statistiky, které nemá žádný jiný český nebo slovenský klan.
Komunikace. To je základní kámen na kterém klan budujeme. Máme za to, že vše jde vyřešit a na všem s elze domluvit, stačí chtít a komunikovat.
Snažíme se nehrotit hraní. Ano chceme po hráčích aby se zlepšovali, aby dodržovali pravidla a v bitvách se chovali zodpovědně. Ale to všechny klany.
Máme za to, že pokud je někdo v klanu tak chce hrát týmově. Proto chceme hráče, který budou na TS, budou se zapojovat a nebudeme je muset do klanových aktivit tahat.
Jsi v týmu/klanu tak se chovej týmově a budeme si rozumět.
Je nám jedno jestli si žluťák nebo fialka. Ke všem se chováme stejně.
A pokud si ne jen WN8, ale i týmově na výši tak tě určitě motivační odměny neminou.